Píchali HEROIN DO ŠTĚNĚTE. Jak se štěňátko chovalo, když jej zachránili?

Home/Roztomilé, Zajímavé/Píchali HEROIN DO ŠTĚNĚTE. Jak se štěňátko chovalo, když jej zachránili?

Píchali HEROIN DO ŠTĚNĚTE. Jak se štěňátko chovalo, když jej zachránili?

Texasští policisté byli přivolání k zadržení dvou podezřelých, kteří vyměňovali v obchodě cenovky. Po zadržení obou mužů se policisté rozhodli zkontrolovat rovněž jejich auto. Bylo to dobré rozhodnutí, protože uvnitř našli zamčené malé štěně.

Štěně nejenže bylo uvězněné v autě, ale bylo také předávkováno heroinem. Policisté ihned odvezli ubohého pejska k veterináři, kde ho byli schopni na poslední chvíli ošetřit a pomoci mu. „Byl extrémně otupělý, až komatózní, a byl v podstatě bezvládný“, řekla Jolene DeVito, policejní mluvčí Carrolltonského oddělení.

Veterináři museli jednat bleskurychle, neboť život štěněte visel doslova na vlásku. Vzhledem k tomu, že předávkované pejsky dostávají na operační stůl velice často, mají s jejich zachraňováním velké zkušenosti.Jaký je další osud křížence čivavy, který dostal jméno Lucky, si přečtěte na další straně.

                                                                               STRANA 1/2

“He was extremely lethargic — almost comatose — and was basically limp,” said Jolene DeVito, police media specialist with the Carrollton Police Department.

DALŠÍ STRANA ->

 

By | 2017-04-16T21:15:02+00:00 Duben 13th, 2017|Roztomilé, Zajímavé|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment